6/12/2016

מכללת סכנין

מכללת סכנין

 

מכללה אקדמית סכנין, מכללה להכשרת עובדי הוראה מכשירה מורים וגננות עם תואר בוגר בהוראה (.B.Ed) ו/או תעודת הוראה, ותואר M.Ed. .

 

תואר בוגר בהוראה (.B.Ed) ו/או תעודת הוראה כולל את המסלולים הבאים:

 

1. מסלול הגיל הרך: הוראה כוללת והתמחות ראשית שפה וספרות ערבית.

2. מסלול גן כולל: הוראה כוללת והתמחות ראשית בגן

3. מסלול יסודי: התמחות אנגלית, ערבית, מדעים, מתמטיקה.

4. מסלול חינוך מיוחד: התמחות בחינוך מיוחד והוראה כוללת בבתי ספר לחינוך מיוחד גילאי (6-21) ובמסגרות חינוך מיוחד בחינוך הרגיל.

5. מסלול חטיבת הביניים (כיתות ז'-י'): התמחויות אנגלית, מתמטיקה ומדעי המחשב.

6. מסלול מכינה קדם אקדמית באישור משרד החינוך: לראשונה באוכלוסייה הערבית קיים מסלול מכינה קדם אקדמית אשר כולל שני נתיבים. נתיב מדעי רוח וחברה ונתיב מדעים והנדסה. מסלול המכינה מיועד למסיימי י"ב בעלי הישגים נמוכים בתעודת בגרות או בעלי תעודת בגרות חלקית, המסלול מתאים גם לבעלי תעודת סיום של  י"ב . בוגרי מסלול המכינה יכולים להמשיך את לימודיהם במכללת סכנין או במוסדות אקדמאים אחרים

 

תואר M.Ed. כולל את המסלולים הבאים:

 

1. ניהול מערכות חינוך

2. ייעוץ חינוכי

3. מדידה והערכה

4. לקות למידה (בקרוב)

 

היחידה לפיתוח מקצועי, השתלמויות ולימודי תעודה

 

ההתפתחות המקצועית וההשתלמויות נועדו לחזק, לחדש ולשפר את היכולות של עובדי ההוראה ובעלי תפקידים על-מנת להעלות את מעמדם המקצועי משלב ההתמחות וכניסה להוראה עד מפקח ומנהליו. הרפורמות "אופק חדש" ו "עוז לתמורה" מזמנות הזדמנויות לשינוי משמעותי במתווה התפתחותו המקצועית של עו"ה, לאלו שנמצאים באופק חדש ובעוז לתמורה וגם לאלו שעדיין לא הצטרפו לשום רפורמה במערכת החינוך. מתווה ההתפתחות המקצועית ייבנה על-פי רצף הקריירה של עו"ה ועל פי מהותו של הידע בדגש על שיפור מעמדו והתמקצעותו של עובד ההוראה. תהליך הלמידה של עובד הוראה מתחיל בהכשרה טרום תפקידית וממשיך יחד עם התפתחות הקריירה בכניסה הממשית למקצוע ובלמידה התוך תפקידי.

 

לפרטים נוספים מלאו את הטופס:

 

*נושא
*תוכן ההודעה
*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
טלפון
טלפון נייד

טלפון - 04-9058000
הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים